Uniwersalne rozwiązanie

Prasa MARK-8

Stanowisko prasowania “MARK-8” tworzy głowica prasująca typu “C” zawieszona na portalu jeżdżącym po podłodze oraz zestaw stolików z magnesami stałymi tworzącymi szablon wiązara.

Zobacz film Pobierz broszurę
Wydajna i wszechstronna prasa

Prasa MARK-1

Prasa stołowa “MARK 1” jest wyposażona w cylinder wprasowujący płytki w węzłach. Szablon wiązara jest układany na stalowym stole. Sterowanie pracą prasy można wykonywać w trzech trybach: ręcznym, poprzez zapamiętywanie sekwencji wprasować i jej powtarzanie (“samouczenie się”) oraz w systemie pracy automatycznej. Dla przyspieszania układania szablonu wiązara, maszyna może być wyposażona w tzw. “autojigging”. Jest to system automatycznego układania szablonu wiązara.

Zobacz film Pobierz broszurę
Niezawodna prasa dla wymagających

MARK-2

Prasa stołowa “MARK-2” posiada stół stalowy nad którym porusza się most z tłokiem hydraulicznym (płytą dociskową) o nacisku 45 ton. Maszyna posiada dwa tryby pracy: ręczny oraz “powtarzanie zapamiętanego układu węzłów”. W trybie pracy z pamięcią możliwość zapisania 8 różnych wiązarów.
Na stole zamontowane szyny do ustawiania krążków – ograniczników szablonu.
Prasa posiada zintegrowany system wysuwania wiązarów z indywidualnymi włącznikami. Jest mozliwe zsuwanie wiązarów podłużne lub poprzeczne – wersja zależna od potrzeb klienta.

Zobacz film Pobierz broszurę
Szeroka gama C-pras

C-PRASY RANDEK

Szwedzka firma RANDEK dostarcza prasy typu “C” w 4 rodzajami głowic (od 23 to 50 ton nacisku) oraz z różnego typami zawieszenia;
a) 7-metrowe ramię mocowana do ściany,
b) 7-metrowe ramię na kolumnie,
c) na suwnicy,
d) na suwnicy jednoszynowej(tzw.”szyja żurawia”).
Wszystkie stoliki posiadają wspomaganie podnoszenia magnesów.

Zobacz film Pobierz broszurę