Zautomatyzowana piła jednotarczowa

Easy-Cut 828

Piły MiTek Easy-Cut 828 to zaawansowane piły jednotarczowe ze sterowaniem trój- lub czterosiowym. Tarcza tnąca o średnicy 800mm wycina elementy pod kątem do 360 stopni oraz może ciąć z pochylaniem do 38 stopni.

Zobacz film Pobierz broszurę
Nowoczesny piła do wiązarów z optymalizacją

Piła EASYCUT 828 PLUS

Najnowsza generacja sprawdzonych piła serii 828 nosi nazwę “828 PLUS”. Mam ona nowoczesne łapy podające i odbierające. Jest wyposażona w drukarkę symboli wycinanych elementów (ułatwia i przyspiesza pracę na prasie). Przede wszystkim jednak posiada w stosunku do swojej poprzedniczki nowy system sterowania pozwalający optymalizować zużycie tarcicy. Według informacji otrzymywanych od klientów spadek kosztów drewna zmniejszył się o 3-7% po zmianie piły.

Zobacz film Pobierz broszurę
Piła wielotarczowa

VKP 4 - wycinanie 4 tarczami

Piła VKP-4 służy do szybkiego wycinania elementów wiązarów. Maszyna jest wyposażona w 4 tarcze tnące. Wszystkie osie ustawia się ręcznie przyciskami z odczytem na dwóch monitorach kontrolnych.  Wytrzymała, uniwersalna i niezawodna piła VKP-4 łączy najlepsze rozwiązania mechaniczne z najnowszą technologią produkcji aby zapewnić szybkie, wydajne wycinanie elementów w pełnym zakresie potrzeb zakładu prefabrykacji.

Zobacz film Pobierz broszurę
Zautomatyzowana piła jednotarczowa

RANDEK SPL728

Piły SPL728 produkowane są przez szwedzką firmę RANDEK. To szybkie, niezawodne maszyny do produkcji wiązarów oraz domów szkieletowych. Piła może być wyposażona w cały szereg dodatkowego osprzętu z automatycznym podajnikiem tarcicy oraz sztaplarką wyciętych elementów, prasą do łączenia na “długość” itd.

Zobacz film Pobierz broszurę