Zautomatyzowana piła jednotarczowa

Easy-Cut 828

Piły MiTek Easy-Cut 828 to zaawansowane piły jednotarczowe ze sterowaniem trój- lub czterosiowym. Tarcza tnąca o średnicy 800mm wycina elementy pod kątem do 360 stopni oraz może ciąć z pochylaniem do 38 stopni.

Zobacz film Pobierz broszurę
Nowoczesny piła do wiązarów z optymalizacją

Piła EASYCUT 828 PLUS

Najnowsza generacja sprawdzonych piła serii 828 nosi nazwę “828 PLUS”. Mam ona nowoczesne łapy podające i odbierające. Jest wyposażona w drukarkę symboli wycinanych elementów (ułatwia i przyspiesza pracę na prasie). Przede wszystkim jednak posiada w stosunku do swojej poprzedniczki nowy system sterowania pozwalający optymalizować zużycie tarcicy. Według informacji otrzymywanych od klientów spadek kosztów drewna zmniejszył się o 3-7% po zmianie piły.

Piła wielotarczowa

VKP 4 - wycinanie 4 tarczami

Piła VKP-4 służy do szybkiego wycinania elementów wiązarów. Maszyna jest wyposażona w 4 tarcze tnące. Wszystkie osie ustawia się ręcznie przyciskami z odczytem na dwóch monitorach kontrolnych.  Wytrzymała, uniwersalna i niezawodna piła VKP-4 łączy najlepsze rozwiązania mechaniczne z najnowszą technologią produkcji aby zapewnić szybkie, wydajne wycinanie elementów w pełnym zakresie potrzeb zakładu prefabrykacji.

Zobacz film Pobierz broszurę