MiTek Industries produkuje nie tylko płytki kolczaste lecz również specjalne łączniki „posi-struts”. Jest to połączenie płytki kolczastej ze stalowym krzyżulcem wiązara o pasach równoległych.  „Posi-strut” służy on do produkcji belek stropowych „posi-joists”. 

Technologia-01
 
 
Technologia-02
 
Technologia-03
Łącznik do belek posi-joists i gotowe belki

Belki posi-joists wykonuje się na specjalistycznych prasach i dostarcza gotowe na plac budowy. W przeciwieństwie do wiązarów, pasy przy stropach układa się „na płasko” aby zapewnić stabilne podparcie dla materiałów do podłóg.

Technologia-04
 
Technologia-05
Produkcja belek „posi-joists” i dostawa na plac budowy. Stropy wykonuje się bardzo szybko. Można je wykonywać nawet przy dużych mrozach

Konstrukcje z łącznikami „posi-joists” mogą używane nie tylko jako belki stropowe lecz również jako pas dolny wiązarów. Można również stosować belek jako krokwi. Pozwala to na osiągnięcie dużych rozpiętości przestrzeni poddasza bez słupów.

Technologia-06
 
Technologia-07

Pas dolny wiązara w postaci belki oraz belki stropowe samodzielnie. W obu przypadkach stosuje się te rozwiązania w budownictwie szkieletowym  jak i przy tradycyjnych ścianach murowanych.